YÜKSEK KALITELI MERCEDES BENZ IÇIN ALTERNATÖR 0124655001 0124655002 0124655004 0124655023 0986048110 0131547902

  • ₺533.33



  • Paylaş:

Ek bilgi


YÜKSEK KALITELI ALTERNATÖR 0124655001 0124655002 MERCEDES BENZ IÇIN 0124655023 0124655004 0986048110 0131547902
performans Ayrıntıları:
birim çıkış gücü: 24 V 100A
çıktı test: 25.6 V
Net Ağırlık: 7 KG
garanti:
ÜCRETSIZ 360 GÜN GARANTI teslim süresi: miktarına göre 1-15days AMBALAJ: NÖTR KUTU
uygulama:
Mercedes ORTA ve HEAVY-DUTY KAMYONLAR Unitog U-300 4.3L-4249cc Dsl 2000-2003
Mercedes ORTA ve HEAVY-DUTY KAMYONLAR Unitog U-400 4.3L-4249cc Dsl 2000-2003
Mercedes ORTA ve HEAVY-DUTY KAMYONLAR Unitog U-400 6.4L-6374cc Dsl 2000-2003
Mercedes ORTA ve HEAVY-DUTY KAMYONLAR Unitog U-500 6.4L-6374cc Dsl 2001-2003
Oem Referans: BOSCH 0124655001
BOSCH 0124655002
BOSCH 0124655004
BOSCH 0124655016
BOSCH 0124655023
BOSCH 0124655034
BOSCH 0986042390
BOSCH 0986042400
BOSCH 0986042410
BOSCH 0986045290
BOSCH 0986048110
LUCAS LRA02537
LUCAS LRA2537
MERCEDES 0111548702
MERCEDES 0121540502
MERCEDES 0121541102
MERCEDES 0121546702
MERCEDES 0131544102
MERCEDES 0131544202
MERCEDES 0131544302
MERCEDES 0131547902
MERCEDES A0131547902
MERCEDES A013154790280
durduğunuz için teşekkür ederim ve bizim mağaza ve ihaleleri ziyaret ettiğinizden emin olun

Etiketler: Ucuz YÜKSEK KALITELI MERCEDES BENZ IÇIN ALTERNATÖR 0124655001 0124655002 0124655004 0124655023 0986048110 0131547902, Yüksek Kalite YÜKSEK KALITELI MERCEDES BENZ IÇIN ALTERNATÖR 0124655001 0124655002 0124655004 0124655023 0986048110 0131547902, Çin Alternatör ve Jeneratörler Tedarikçiler.


  • diğer parça numarası: 0124655001 0124655023 0986048110 0131547902
  • Ürün Uzunluk: 23
  • ülke/bölge üretim: china
  • araç üzerinde yerleştirme: engine
  • Ürün Yükseklik: 14
  • Malzeme Türü: aluminum
  • değişimi parça numarası: 0124655001 0124655023 0986048110 0131547902
  • Özellikler: Alternator
  • Ürün Genişlik: 17
  • Ürün Ağırlığı: 8kg
  • Marka Adı: HNROCK
  • parça numarası: 0124655001 0124655023 0986048110 0131547902
  • Voltage : 24
  • Amp: 100
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 25cm (11.81in x 11.81in x 9.84in)

Yorum Yap

Derecelendirme?




Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon